Афіша

вівторок, 26 жовтень
06:09

Особисті тоталітаризми: фестиваль «Кіт Ґаватовича» офіційно відкриється лекцією від ECHR-Lviv

У межах 5 театрального фестивалю «Кіт Ґаватовича» Освітній центр з прав людини у Львові проведе одразу дві події. 4 вересня, у рамках офіційного відкриття фестивалю, відбудеться публічна лекція Володимира Бєглова «Особисті тоталітаризми».

детальніше
вівторок, 26 жовтень
06:09

#МОЛОДВІЖ: Уляна Супрун і Володимир Бєглов поговорять про здоровий глузд

Чому важливо мати свій особистий план реагування на виклики і як його скласти? Де знаходити правдиву, перевірену інформацію? Де завершується особиста відповідальність за здоров'я та безпеку, і починається відповідальність держави?

детальніше
вівторок, 26 жовтень
06:09

Все можливо! Wiz-Art разом з ECHR-Lviv запрошують на короткометражки і дискусію

Ми подивимось короткометражні стрічки про малі і, здавалося б, незначні історії, які тим не менше змінюють все. Це історії не про випадок чи випадковість, а навпаки — про сміливість і рішучість, принципи і цінності, ризик і творчість. Водночас, це історії людей і про людей — цілком конкретних особистостей, яким одного разу стало не все одно.

детальніше
вівторок, 26 жовтень
06:09

Епідемія порушень: права людини на карантині | презентація звіту

Протягом квітня-червня 2020 року правозахисні організації здійснювали моніторинг різних аспектів карантинних обмежень, зокрема і моніторингу дій поліції під час карантину. За результатами був підготовлений звіт, у якому описані зафіксовані моніторами порушення прав людини, і, що важливо, наведено рекомендації по вдосконаленню дій держави у відповідь на виклик COVID-19.

детальніше
вівторок, 26 жовтень
06:09

Конкурс каверів на пісню «Різні. Рівні» | оголошення переможців

Освітній центр з прав людини у Львові оголошує прийом заявок на Конкурс каверів на пісню «Різні. Рівні», яку її творці називають Маніфестом Толерантності. Місяць тому у музичному просторі України відбулася унікальна пісенна прем’єра: Alina Pash, Сергій Бабкін, Latexfauna, KRUTЬ, Gurt [O], YUKO, Constantine та інді-музиканти записали спільну композицію «Різні. Рівні», яка покликана довести: всі — різні, всі — рівні.

детальніше