About us

 

  • We are a non-governmental organization ‘Educational Center for Human Rights in Lviv’, created by activists for whom long experience in the field of human rights is not only a professional history but also a result of conscious confession of the values of equality and inclusion.

  • We are convinced that the best way to explain European values to the general public is through public education.
  • Our mission: Explain the value of human rights for Ukrainian men and women, as well as to form a вуьфтв for the realization of these rights. We are working to make Lviv a city of equality, where conditions are created for protection against discrimination, and the conscious realization of one's rights is a social norm.

 

Contacts


We in social networks:

Our values

Людина

Має стати найвищою цінністю у державі. Гармонійний розвиток, свобода самовираження, рівні можливості і дієві соціальні ліфти, безпека і високі соціальні стандарти мають стати пріоритетами при прийнятті будь-яких рішень як на загальнодержавному рівні, так і на рівні локальному.

Інклюзія

Як повага до честі і гідності є найкращим способом розбудови відкритого суспільства, де в однаково забезпечено можливість реалізації інтересів кожної групи. Інклюзія як визначальна цінність при прийнятті рішень на усіх рівнях є також платформою для якісного діалогу, примирення, співпраці і співтворення.

Рівність

Як цінність означає рівні можливості розвитку для усіх, а також рівну відповідальність кожного і кожної перед законом. Рівність не означає однаковість, натомість рівність означає різність, тобто можливість бути собою, право на вільний вибір, право на сповідування будь-яких цінностей, якщо це не веде до поширення насильства, дискримінації, конфліктів на ґрунті ворожнечі.

Освіта

Як один зі способів роботи “Освітнього центру” розуміється його учасниками й учасницями як поширення перевірених, верифікованих знань, залучаючи до цього найкращих, авторитетних експертів та експерток. Освіта у сфері прав людини, рівності та інклюзії є дієвим шляхом для пошуку компромісів, розбудови відкритого суспільства, розвитку кожної особистості.

Activity reports

Ми пропагуємо та ведемо повністю прозору фінансову звітність, доступну для перегляду всім і кожному. Переважна частина надходженнь до нашого бюджету - пожертви у різному розмірі та підтрика спонсорів. Підтримуючи нас, ви можете бути впевненими, що ваш внесок піде на вклад в підримку рівності, інклюзії та прав людини у Львові і по всій Україні. Дякуємо за довіру!

Sponsors

Partners