• Ми — громадська організація ‘Освітній центр з прав людини у Львові’, створена активістами та активістками, для яких тривалий досвід роботи у сфері прав людини є не лише професійною історією, але й наслідком усвідомленого сповідування цінностей рівності та інклюзії.
  • Ми переконані: найкращий спосіб пояснювати європейські цінності широкому загалові - робити це через публічну освіту.
  • Наша місія: пояснювати цінність прав людини для українців та українок і формувати запит на реалізацію цих прав. Ми працюємо для того, щоб Львів став містом рівності, де створено умови для захисту від дискримінації, а свідома реалізація власних прав є суспільною нормою.

Контакти


Ми в соцмережах:

Наші цінності

Людина

Має стати найвищою цінністю у державі. Гармонійний розвиток, свобода самовираження, рівні можливості і дієві соціальні ліфти, безпека і високі соціальні стандарти мають стати пріоритетами при прийнятті будь-яких рішень як на загальнодержавному рівні, так і на рівні локальному.

Інклюзія

Як повага до честі і гідності є найкращим способом розбудови відкритого суспільства, де в однаково забезпечено можливість реалізації інтересів кожної групи. Інклюзія як визначальна цінність при прийнятті рішень на усіх рівнях є також платформою для якісного діалогу, примирення, співпраці і співтворення.

Рівність

Як цінність означає рівні можливості розвитку для усіх, а також рівну відповідальність кожного і кожної перед законом. Рівність не означає однаковість, натомість рівність означає різність, тобто можливість бути собою, право на вільний вибір, право на сповідування будь-яких цінностей, якщо це не веде до поширення насильства, дискримінації, конфліктів на ґрунті ворожнечі.

Освіта

Як один зі способів роботи “Освітнього центру” розуміється його учасниками й учасницями як поширення перевірених, верифікованих знань, залучаючи до цього найкращих, авторитетних експертів та експерток. Освіта у сфері прав людини, рівності та інклюзії є дієвим шляхом для пошуку компромісів, розбудови відкритого суспільства, розвитку кожної особистості.

Звіти про діяльність

Ми пропагуємо та ведемо повністю прозору фінансову звітність, доступну для перегляду всім і кожному. Переважна частина надходженнь до нашого бюджету - пожертви у різному розмірі та підтрика спонсорів. Підтримуючи нас, ви можете бути впевненими, що ваш внесок піде на вклад в підримку рівності, інклюзії та прав людини у Львові і по всій Україні. Дякуємо за довіру!

Спонсори

Партнери