Право на Львів: як влада забезпечує права людини у Львові? | дослідження

 

Хто саме несе відповідальність за реалізацію прав людини у Львові? Які права регулюються державою, а які — містом? Над чим міській владі Львова слід працювати у першу чергу, аби забезпечити реалізацію прав людини для мешканців і мешканок? Які рішення Львівської міської ради не відповідають міжнародним документам, що регулюють права людини?

24 червня 2020 року адвокатське об'єднання «LI partners» презентувало Аналіз актів Львівської міської ради за 2018-2019 роки, здійснений на замовлення Освітнього центру з прав людини у Львові. Юристки Анна Лиско, Світлана Ільницька й Ірина Федорич розповіли про сфери, які потребують найбільш пильної уваги у контексті реалізації прав людини у місті, проаналізували міжнародний досвід, яким може скористатися Львів, і надали власні рекомендації львівським чиновникам і чиновницям.

ВІДЕО З ПРЕЗЕНТАЦІЇ ДОСЛІДЖЕННЯ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ.

ПОВНИЙ ТЕКСТ ЗВІТУ У ФОРМАТІ PDF ШУКАЙТЕ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

...Аналіз актів Львівської міської ради за 2018-2019 роки здійснено адвокатським об'єднанням «LI partners» на замовлення Освітнього центру з прав людини у Львові. Презентація відбувається у межах проєкту «Lviv: Becoming a Human Rights City» за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні.