20 лютого у мистецькій галереї «Дзиґа» відкриють виставку «8 мільярдів причин бути вільними». Світлини українських фотографів та фотографок Тараса Бичка, Роксолани Поцюрко, Марти Сирко, Назара Струтинського, Рокси Табаки та Кості Смолянінова можна буде побачити до 8 березня. Вхід вільний для усіх охочих!
Дует львівських музикантів Bozhyk Duo переміг у конкурсі каверів на маніфест толерантності «Різні. Рівні». Призом для подружжя музикантів буде запис та продюсування авторської композиції у студій звукозапису Jenny Records. Про це повідомляє Zaxid.Net.
Головною темою дискусії стало питання чи можна виправдати порушення прав людини на карантині піклуванням про здоров'я громадян і громадянок. Якщо так, то де межі, чи не вийшла влада і правоохоронні органи з берегів, запроваджуючи ті чи ці карантинні обмеження.
У Львові розповіли, чи дотримуються в місті прав людини. За словами керівника Освітнього центру з прав людини у Львові Володимира Бєглова, упродовж кількох місяців юристки з адвокатського об'єднання LI Partners детально аналізували документи Львівської міської ради щодо дотримання прав людини у місті та чи відповідають ці рішення міжнародним документам. Зокрема, маємо результати і рекомендації.
Щоб почати діалог про прийняття в суспільстві, мережа громадських організацій по всій Україні запустила перший онлайн-музей, в якому ви поринете у внутрішній світ батьків, які вперше зіштовхнулись з «інакшістю» своїх дітей та зрозуміли, що страх — не більше, ніж стереотипи, які створили між найріднішими людьми велику відстань. Про це повідомляє Громадський простір.
Музику до пісні написав Євген Філатов (The Maneken). Уперше українські музиканти об’єдналися навколо ідей толерантності та прийняття. До втілення цього проекту долучився Освітній центр з прав людини у Львові. Пісня «Різні. Рівні» – це перший в Україні інтерактивний трек. Будь-хто може стати частиною проєкту та підтримати ЛГБТІ-спільноту, записавши власний уривок, який стане частиною композиції.